Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu

Müdürlerimiz

       
Prof. Dr. Yavuz Taga  19.04.1990 19.04.1993 (Hocamız 22 Temmuz 2012 tarihinde vefat etmiştir)
Prof. Dr. Hediye Arslan  20.04.1993 30.07.1993  
Prof. Dr. Şanda Çalı 02.08.1993 14.12.1999  
Prof. Dr. Emre Dölen 15.12.1999 12.04.2000  
Prof. Dr. Nesrin Emekli 13.04.2000 15.06.2000  
Prof. Dr. Şanda Çalı 16.06.2000 31.03.2001  
Prof. Dr. Esin Kotiloğlu Karaa 02.04.2001 31.01.2002  
Prof. Dr. Beki Kan 01.02.2002 01.02.2005  
Prof. Dr. Tolga Dağlı 02.02.2005 02.08.2005  
Prof. Dr. Turgut Turoğlu 03.02.2005 01.08.2008  
Prof. Dr. Sevcan Akesi 04.08.2008 16.02.2011  
Prof. Dr. Nesrin Emekli 17.02.2011 01.01.2012  
Doç. Dr. Gülden Sınmazışık 02.01.2012 11.02.2015  
Prof. Dr. Nusret Erdoğan 12.02.2015 20.08.2015   
Doç. Dr. Meral Yüksel 21.08.2015    

Bu sayfa Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından en son 13.01.2016 16:02:58 tarihinde güncellenmiştir.